Rezervasyon İçin
0242 514 01 96
satis@artemisprincess.net

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin
Çocuk
Ara

GİZLİLİK ve GÜVENLİK

Gizlilik ve Yasal Koşulları Nelerdir?

Web sitemizi kullanarak site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizin Artemisprincess.net şirketi ve ortakları tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş bulunmaktasınız.

Ad, soyad, kimlik belge numarası, adres gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp, istemiş olduğunuz ürün ya da hizmetimize göre değişebilen bir takım kişisel bilgilerinizi vermeniz zorunludur.

• Rezervasyon ve satışınızın işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi
• İşlemlerinizle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve tarafınızla olan bağlantımızın devamını sağlayabilmek için bağlantı listelerinin oluşturulması, site kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin bir araya getirilmesi
• Kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması

Yukarıdaki maddelere yönelik amaçlarla tarafımızca toplanmış olan tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Ancak bilginin toplanma nedeni ile doğrudan veya dolaylı ilgisi bulunan bir durum söz konusu olduğunda; uygulamadaki yürütmelik, kural ve düzenlemelere uygun bir şekilde, belirtilmekte olan şart ve koşullar altında uygulandığı sürece kullanılabilir.
Bize bilgi gönderiminde bulunduğunuz pek çok form iletme esnasında şifrelenerek SSL teknolojisi ile korunmaktadır. Veri, elimize ulaştıktan sonra da bizim için her zaman esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunmaktadır. SSL'den faydalanabilmek için tarayıcınızın SSL'i destekliyor olması ve SSL seçeneğinizin aktif hale getirilmiş olması gerekmektedir.

Girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanmaktadır. IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi, yaptığınız alışverişleri ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır. Tarafımızca tutulmakta olan verilere ulaşılması veya bilgilerin değiştirilmesi güncelleme sayfaları aracılığı ile yapılabilmektedir.
Veri Güvenliği
Artemisprincess.net’de sitemizle gerçekleştirilen, müşteri bilgilerinin transfer edilmesi ve alınması konusunda endüstri standartı kabul edilen şifreleme teknolojileri kullanmaktayız. Sitemizde sizden aldığımız bilgileri, kaybolma, kötüye kullanılma veya değiştirilme riskine karşı koruyan makul güvenlik tedbirlerimiz vardır. Bu tedbirler her geçen gün gelişmektedir.

www.Artemisprincess.net ile sizin makinanız arasında akan dataları gizli ve özel tutmak için şifreleyen Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktayız. Bu teknoloji, internet üzerinden kredi kartı bilgilerinizi girmenizi daha da güvenli kılar. Güvenliği kontrol etmek adına iki güvenlik işareti size yol gösterecektir. Bunlardan biri adres çubuğunda “http” den sonra gelen “s”; diğeri de Netscape tarayıcınızın üst kısmındaki menü bar ile alt kısmındaki durum çubuğunda göreceğiniz kilit işaretidir (Internet Explorer kullanıyorsanız yalnızca durum çubuğunda kilit işareti vardır).
Rezervasyon Kuralları
Artemisprincess.net üzerinden yapılan her türlü konaklama kayıt işlemlerinde rezervasyon kurallarımız kabul edilmiş sayılır. Tüm iptal ve değişiklikler, kullanıcılarımızın rezervasyon sırasında da seyahat danışmanlarımız tarafından bilgilendirildiği aşağıda yer alan Konaklama Kayıt Sözleşmesi çerçevesinde yapılmaktadır.

1-) İptal Şartları
• Artemisprincess.net üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında Artemisprincess.net ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında Artemisprincess.net sorumluluk kabul etmez.
• Artemisprincess.net satın alınan hizmetlerin iptali durumunda rezervasyon tarihine bakılmaksızın 50 YTL tahsil edilecek kredi kartı ile yapılan alışverişlerde ise kart komisyon oranı müşteriye yansıtılacaktır.
• Konaklama kayıt başlangıcından sonra gelen erken çıkış talebi, otelin onayı doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ücret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin insiyatifindedir.
• Artemisprincess.net konaklama başlangıç tarihine 14 - 11 gün kala yaptıkları iptallerde satın aldıkları hizmet bedelinin %75’ini, 10 - 7 gün kala yaptıkları iptallerde satın aldıkları hizmet bedelinin %50’sini, 6 - 3 gün kala yaptıkları iptallerde satın aldıkları hizmet bedelinin %25’ini iade alabilecekleri gibi, 3 günden az kala yapılan iptallerde ve habersiz olarak otele giriş yapmama gibi durumlarda ödenen ücret Otel tarafından iade edilmez.

2-) Değişiklik Şartları
• Artemisprincess.net üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında Artemisprincess.net ile bağlantıya geçilmek zorundadır.
• Artemisprincess.net tarafından yapılan rezervasyonlardaki değişiklik talepleri alınan hizmetin başlangıç tarihinden en geç 7 gün öncesine kadar Artemisprincess.net ’ a bildirilmek şartıyla değerlendirmeye alınır.
• İki defa yapılan değişikliklerden sonra talep edilecek değişikliklerde Artemisprincess.net ücret alma yetkisini saklı tutacaktır.
3-) Grup gezileri en az 15 kişinin katılımı ile gerçekleşir. Grup turları rezervasyonlarında Artemisprincess.net , iradesi dışında oluşan nedenlerle veya tura katılan kişilerin yeterli sayıya ulaşamamalarına bağlı olarak turu iptal etme ve/veya konaklama şekillerini değiştirme benzer tur ile birleştirme hakkına sahiptir.
4-) Artemisprincess.net’ da sunulan tüm hizmetlerin içerikleri, otel konsepti ve bilgileri, promosyon, fiyat ve kontenjan durumları mevcuttur. Sunulan tüm bu hizmetler için müşteri kendi iradesi ile rezervasyon yapar.
5-) Artemisprincess.net , verdiği hizmetlerde siyasi olay, grev, asgari yolcu sayısı, devletlerarası ilişkilerde değişiklik, halk hareketleri, hava şartları, doğal afet ve teknik sorunlar gibi iradesi dışındaki nedenlerden dolayı oluşabilecek aksaklıkların ilgili kuruluşlarca giderilmesi için gerekli çabayı gösterir, ancak buna rağmen giderilemeyen aksaklıklardan dolayı sorumlu tutulamaz.
6-)
• Artemisprincess.net’ da yer alan konaklama şekillerinde her türlü vergi dahil olarak gösterilmiş fiyatlardır.
• Otel ücretleri programlama tarihindeki ücretler üzerinden belirlenir. Konaklama bedeli belirtilen konaklama hizmetinin karşılığı olan toplam bedeldir. Ancak bu bedele vergiler dahil olmayıp, havaalanı vergileri veya vize harcı vs. dahil değildir. Konaklamanın başlama tarihine kadar veya konaklama esnasında vergi oranlarının artması ve/veya yeni vergilerin ihdası halinde farklar müşteriden tahsil edilir. Konaklama programında belirtilen konaklama şekli dışında, müşterinin gezi esnasında ve otelde alacağı ekstra yemek ve içki, kişisel harcamalar ve program dışı alınan hizmetlerin bedeli müşteri tarafından ödenecektir.
7-) Konaklamalarda Çocuk indirimleri tesisimizde 0-6 yaş arası ücretsiz olup 7-12 yaş arasında uygulanan indirmler çocukların ebeveynleri ile aynı odada 3. ve 4. kişi olarak kalmaları halinde uygulanır.
8-) Artemisprincess.net kaynağı ve nedeni ne olursa olsun, konaklama tesisimizde oluşabilecek arıza, kaza, kayıplardan ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkabilecek hasar, zarar, ek masraf ve yükümlülüklerden sorumlu tutulmaz
9-) Sözleşmeden doğabilecek uyuşmazlıklarda TURSAB Tahkim Kurulu yetkili olup, anılan kurulun usulleri geçerlidir. İhtilaf halinde Artemisprincess.net kayıtları esas alınır. Artemisprincess.net tüketici aleyhine olduğu ve zarar gördüğü aşikar değişiklikleri, gezi sırasında veya gezi sonrasında tazminatın hesaplanması TURSAB Kütahya Çizelgesi hükümleri uyarınca tüketiciye bedel veya hizmet iadesi şeklinde tazmin edebileceği gibi, aynı zamanda fiyata dahil olmayan ve gezi esnasında tüketiciye verilen ek hizmetler ile tüketicinin bedel iadesi ve tazminat haklarını ortadan kaldırır.
10-) T.C Vatandaşları dışındaki müşteriler için bu sözleşmede yer alan maddeler ve uygulamalar geçerli olmayabilir. Kesin rezervasyon öncesi teyid alınması gereklidir.

Copyright © 2024 Artemis Princess, All rights reserved.